fbpx

header b

Changes may occur

Since the beginning of 2020, we have had to move a number of concerts to other specific dates or we are just looking for dates for them. Pandemic times are uncertain and concert dates may still change. Thank you for your understanding :-).

Praha, Petr Rímský Lubomír Hrdlička – Písničkáři sobě 3/9

Písničkáři sobě
rimsky-hrdlicka-icag
Date: Thursday, 23 November 2023 19:30

Venue: Divadlo Františka Troníčka  |  City: Hlavní město Praha, Česko

Praha, Petr Rímský a Lubomír Hrdlička – Písničkáři sobě 3/9

Lehce improvizační pořad v Divadle Fr. Troníčka. Podrobnosti průběžně doplňujeme :-)

rimskyLuboš Hrdlička je autorem slavných songů, jako třeba Písek, Cestám a stromům a dalších, které kromě něj zpívali Nezmaři, Pavlína Jíšová a další. Má za sebou i nějaké divadelní zkušenosti a jak říkává Petr Rímský s láskou sobě vlastní, je to prostě komediant, jak má být. No a co je pro náš pořad podstatné, že se nebojí improvizovat. Někteří kolegové do našeho pořadu nechtějí, protože chtějí hrát jen to perfektně nacvičené. Bojí se toho krásného dobrodružství, které si při tom užívají v šatnách či na večírcích. No a tím je náš pořad zajímavý a neopakovatelný. Kromě těch „jistot” uslyšíte i nečekané. Nebojíme se, že budeme za blbce, my jsme zvyklí :-))).

Ukaž, co umíš, aneb písničkář/ka z publika. Může se stát, že pozveme na jednu či dvě písničky písničkářku či písničkáře z publika. Příležitost pro neznámé písničkářky a písničkáře představite se. Podrobnosti tady.

Petra doprovodí jeho parta Misitu – Veronika Skočdopolová, Petra Komorášová a Jan Procházka.

Výhodné vstupenky jsou v předprodeji tadyboom logo

Foto: Toníno Volf

Předplatné na všechny (zbývající) díly tady

#PisnickariSobe #DivadloTronicek #tronicek #Praha #PetrRimsky #rimsky #pisnickar #koncert #festival #pisnicky #folk #blues #jazz #kultura #kytarovaskola #kytarovka #muzyka #piosenka #autor #bard #piesniarz #Czechy #musician #concert #songs #music #lyrics

Plakát Rímský Hrdlička

 

Vstupenky:
Předprodej zahájen tady
Address
2053/22, Vladislavova, Nové Město, Praha 1, Hlavní město Praha, Praha
110 00, Česko

 

Map


 

All Dates


  • Thursday, 23 November 2023 19:30

Powered by iCagenda

 Songwriter