Petr Rímský

Peter album

Translation prepare – Peter album

Zákon o zachování lásky

krabickaPetr Rímský se po letech vrátil k hraní a natočil autorské album, které už je nějakou chvíli na světě!

Po řadě let úspěšného koncertování, po dávných nahrávkách na malých deskách či společných samplerech, po mnoha spolupracích na nahrávkách muzikantských kolegů, po několika hudebních oceněních, po letech publikování a lektorských činností, konečně vyšlo také samostatné album Petra Rímského. Album obsahuje místo jedné "placky" hned dvě a ještě knížku. Celé se to jmenuje Zákon o zachování lásky.

Máte-li chuť a možnost podpořit album a připravované křestní koncerty sponzorsky, bude všem, kdo se na projektu mají zásluhu, velkým potěšením. Kontakt zde.

Objednávka alba

Pokud si chcete album objednat, můžete tak učinit zde.

Co album obsahuje

CD 1
První CD je studiová nahrávka. Ve střídmých a slušivých aranžmá Petra podpořili tito hudebníci:

Veronika Skočdopolová - vokály, perkuse
Petra Zajíčková - vokály
Petr Kocman - elektrická kytara, akustická kytara, foukací harmonika
Štěpán Rímský - fagot, kontrafagot
Vojtěch Zícha - dobro
Jaroslav Petrásek - bicí nástroje a perkuse
Milan Plechatý - pražcová i bezpražcová baskytara
Petr Rímský To je trochu perlička. Kromě zpěvu a své specifické hry na kytaru nahrál do jedné písně i elektrickou kytaru a do jiné zase bubínek přezdívaný "Losos", někde si ťuknul na claves a triangl.

CD 2
Záznam koncertu. Stejné písně plus dva bonusy syrově jen sám Petr s kytarou. Tak jak hrává. V některých písních podpořen vokalistkami, v jedné publikem. Posluchač si tak může podle nálady vybrat, jestli chce Petra poslouchat s příjemnou kapelou, nebo samotného :-).

Knížka "Ze života muzikantského"
Opravdu srandovní ale také zkušené vyprávění o tom, jak se z člověka stane muzikant a co to všechno obnáší. Opepřeno řadou autentických historek.

Podpora a sponzoring

Pokud by někdo měl zájem vznik alba Petra Rímského a připravované křestní koncerty podpořit, můžete kontaktovat sdružení Sapientia, které se na nákladech spojených s vydáním alba i s koncerty podílí.

Zajímavé hodnocení

Potěšitelnou zprávou je, že album Zákon o zachování lásky bylo na serveru Folktime vyhodnoceno jako druhé nejlepší ze 70 hodnocených alb. První byl Karel Plíhal, mezi hodnocenými byli například Vladimír Merta, Folk Team, Radůza, Jaromír Nohavica, Pavel Bobek, Robert Křesťan, Jan a František Nedvědovi, Spirituál kvintet, Iva Bittová, Irena Budweiserová, Wabi Daněk, Jan Burian, Kamelot a další.