fbpx

header b

Chcesz z nami współpracować?

Nawiążemy współpracę w Polsce. Ciekawią Cię pieśniarze i ich twórczość? Umiesz się porozumieć po czesku? Umiesz organizować wydarzenia? Oferujemy współpracę w czeskim pieśniarzem podczas jego koncertów w Polsce. Więcej informacji tutaj.

Praha, Petr Rímský a Petr Bohuslav – Písničkáři sobě 8/9

Písničkáři sobě
rimsky-bohuslav-2023bbb
Termin: czwartek, 25 kwiecień 2024 19:30

Miejsce: Divadlo Františka Troníčka  |  Miejscowość: Hlavní město Praha, Česko

Praha, Petr Rímský a Petr Bohuslav – Písničkáři sobě 8/9

Lehce improvizační pořad v Divadle Fr. Troníčka. Podrobnosti průběžně doplňujeme :-)

rimskybohuslav 2023aSetkání takových bláznů, jakými bezpochyby jsou Petr RímskyPetr Bohuslav je těžké popsat. Oba jsou jako rtuť, oba se ale umí přizpůsobit a slyšet toho druhého. Což je důležité a zdaleka ne vždy to muzikanti umí. Někteří jsou za všech okolností jako buldozér. Petr i Petr mají také úctu k druhým a z jejich osobností, konání a písniček je to znát. Nebojí se pro srandu udlěat leccos, ale není to jen sranda za každou cenu. Je to chytré, ale nenápadně, nikoli plakátově. Nejsou to kamarádi na život a na smrt spojení pupeční šńůrou a přítomni si na všech svatbách, oslavách a někdy... A přece jsou spolu víc, než by se zdálo.

Ukaž, co umíš, aneb písničkář/ka z publika. Může se stát, že pozveme na jednu či dvě písničky písničkářku či písničkáře z publika. Příležitost pro neznámé písničkářky a písničkáře představite se. Podrobnosti tady.

Petra doprovodí jeho parta Misitu – Veronika Skočdopolová, Petra Komorášová a Jan Procházka.

Výhodné vstupenky jsou v předprodeji tadyboom logo

Předplatné na všechny (zbývající) díly tady

Foto: Toníno Volf

#PisnickariSobe #DivadloTronicek #tronicek #Praha #PetrRimsky #rimsky #PetrBohusla #pisnickar #koncert #festival #pisnicky #folk #blues #jazz #kultura #kytarovaskola #kytarovka #muzyka #piosenka #autor #bard #piesniarz #Czechy #musician #concert #songs #music #lyrics

Plakát Rímský Bohuslav

 

Addres
2053/22, Vladislavova, Nové Město, Praha 1, Hlavní město Praha, Praha
110 00, Česko

 

Mapa


 

Terminy


  • czwartek, 25 kwiecień 2024 19:30

Wspierane przez iCagenda