fbpx

Písničkáři sobě

Lehce improvizační pořad těch, kdo se nebojí opustit komfortní zónu perfektně nacvičeného a neustále opakovaného. Kdo nemají strach, že se seknou, že budou někdy srandovní jinde, než mysleli, že si pokazi „image“. Kdo jsou opravdu dobří a přitom jsou to lidi, ne stroje.

Chceš výhodné předplatné na všechny (nebo zbývající) koncerty „Písničkáři sobě“?

Připravili jsme pro Tebe možnost kdykoli si koupit elektronickou vstupenku na všechny respektive zbývající koncerty vždy s opravdu výraznou slevou. Úspora je od 140 Kč u posledních dvou koncertů až po 1.270 Kč za celou sezónu. Předplatné na celou sezónu respektive na zbývající koncerty vždy s výraznou slevou najdeš a koupíš elektronicky tady.


Koncerty „Písničkáři sobě“ a výhodné vstupenky jsou tady.


Praha, Petr Rímský – Ježíšku, pojď – Písničkáři sobě

Písničkáři sobě
rimsky2022-icag
Datum:: čtvrtek, 15. prosinec 2022 19:30

Místo konání:: Divadlo Františka Troníčka  |  Město:: Praha 1, Česká republika

Praha, Petr Rímský – Ježíšku, pojď – Písničkáři sobě

Lehce improvizační Vánoční koncert Petra Rímského a jeho bývalých i současných spoluhráčů a hostů.

rimsky

Petr říká: „Budou Vánoce, budu mít narozeniny, bude i více mých písní. Tentokrát budou hosty moji bývalí spoluhráči, se kterými jsme hráli nejen tyto pořady, ale všelijaké koncerty po celých Čechách, na Slovensku i v Polsku. Musím říct, že jsme nikdy neměli v partě žádné problémy, rozpory či dokonce hádky až nesnášenlivost, jak už to někdy v opotřebovaných partách bývá. My jsme jen nestíhali. Moc koncertů vedle jejich jiných závazků, moc hodin v autě a dnů mimo domov a tak. Jak už to bývá, někdy se po nějaké době jsme dospěli do stavu, že už by to dál nešlo, nebo by to nebylo fajn. A tak jsme dohráli sezónu či rok a pak přišel někdo nový. Teď se zase sejdeme, zahrajeme si moje písničky, někteří z hostů jsou sami písničkáři, tak dají nějakou svou, zazpíváme si i s diváky, dáme si koledy, uděláme si Ježíška...“

Účast už přislíbili: Zuzka Vilímová, Petr Vašina, Pavel Hloušek a Zdeněk Hamřík.

Ukaž, co umíš, aneb písničkář/ka z publika. Může se stát, že pozveme na jednu či dvě písničky písničkářku či písničkáře z publika. Příležitost pro neznámé písničkářky a písničkáře představite se. Podrobnosti tady.

Výhodné vstupenky v předprodeji

Při včasném nákupu můžete ušetrřit až 100 Kč za každou vstupenku. Každopádně je předprodej výhodnější! 


boom logoVstupenky tady


2022 12 15 Praha QR vstupenkyFoto: Lucia Nováková, Marian Opletal

#PisnickariSobe #Mikulas #Vanoce #VanocniKoncert #PetrVasina #ZuzkaVilimova #PavelHlousek #ZdenekHamrik #PetrRimsky #rimsky #Praha #DivadloTronicek #tronicek #pisnickar #koncert #festival #pisnicky #folk #blues #jazz #kultura #kytarovaskola #kytarovka #muzyka #piosenka #autor #bard #piesniarz #Czechy #musician #concert #songs #music #lyrics

plakat A4 2022 12 15 praha

 

 

Mapa:


 

Seznam termínů


  • čtvrtek, 15. prosinec 2022 19:30

Powered by iCagenda