Petr Rímský

Chceš dostat včas informaci o koncertu?

Zaregistruj se tady a zaškrtni si jen ten kraj (či kraje), kde tě koncert zajímá. To proto, abychom neobtěžovali například Ostráváka informací o koncertě v Chebu, kam za námi asi nepojede. Ačkoli na specifické pražské koncerty Písničkáři sobě jezdí diváci z daleka... Rezervace na koncerty a předprodej vstupebek je uvnitř události.

Wroclaw – Koncerty z ludźmi, których lubię

Koncert
rimsky-vondrak-icag
  pátek, 15. únor 2019 18:00

  Centrum Aktywności Lokalnej, ul. Fryderyka Chopina 9a  |  Wrocław, Polsko

Petr Rímský & Jiří Vondrák

Koncerty z ludźmi, których lubię / Koncert s těmi, které mám rád

Petr Rímský znów cieszy się na występ w Wrocławiu.

Petr Rímský wraca do Leszna z programem „Koncert z ludźmi, których lubię“. Gościem Petra będzie Jiří Vondrák.

rimskyvondrak1Petr Rímský – pieśniarz indywidualista, w którego twórczości przeplatają się, obok folku, elementy chanson, jazzu i bluesa. To wyborny, pomysłowy gitarzysta z niepowtarzalnym sposobem grania. Głębokiego, ujmującego głosu Petra nie da się pomylić z żadnym innym głosem. Jego partnerem będzie Jiří Vondrák. Bardzo się cieszymy na jego występ.

Koncert moderuje i tłumaczy Bogna Piter z Wrocławia. Niektóre utwory Petra Rímskiego będą do dyspozycji w przekładach na język polski.

Petr Rímský se opět těší na Wrocław.

Petr Rímský se vrací do Wrocławi s pořadem „Koncert s těmi, které mám rád“. Jeho hostem bude český písničkář Jiří Vondrák.

Petr Rímský je svérázný písničkář, v jehož projevu se mísí prvky folku, blues i šansonu. Vynikající a nápaditý kytarista s jedinečným hráčským projevem. Petrův hluboký a podmanivý hlas je nezaměnitelný. Partnerem mu bude Jiří Vondrák. Petr o něm říká, že je to charismatický hráč. Zpívá své písně, ale také překlady písní Bulata Okudžavy Vladimíra Vysockého.

Koncert moderuje a tlumočí Bogna Piter z Wrocławi. Některé písně Petra Rímského budou k dispozici v překladech do polského jazyka.

 

Adresa:
Fryderyka Chopina 9a
Wrocław, Polsko

 

Seznam termínů


  • pátek, 15. únor 2019 18:00

Powered by iCagenda