fbpx

header b

Chceš dostat včas informaci o koncertu?

Zaregistruj se tady a zaškrtni si jen ten kraj (či kraje), kde tě koncert zajímá. To proto, abychom neobtěžovali například Ostráváka informací o koncertě v Chebu, kam za námi asi nepojede. Ačkoli na specifické pražské koncerty Písničkáři sobě jezdí diváci z daleka... Rezervace na koncerty a předprodej vstupebek je uvnitř události.

Praha, Petr Rímský uvádí: Písničkáři sobě – Vánoce Kytarové školy PR

Písničkáři sobě
0
petr-vykryt-icag-k
Datum:: středa, 19. prosinec 2018 19:30

Písničkáři sobě – Vánoční besídka Kytarové školy

Petrův pravidelný malinko improvizační pořad s pozvanými osobnostmi. Tentokrát hraje hlavní roli Petrova Kytarovka.cz, kterou prošla i řada písničkářů. S některými z nich si uděláme „Vánoční besídku“. Zahrají nám některé své písničky, předvedou, že se něco naučili a jsou schopni zahrát třeba i povinnou skladbu – Rímského písničku :-))). Zazpíváme si koledy a zjistíme, kdo má nějakou svou písničku o Vánocích. Každý divák si s námi bude moci zazpívat a taky se zeptat, jak vlastně taková kytarovka probíhá.

Je vysoce pravděpodobné, že se přidají i další zde neuvedení kytaristé, kteří školou prošli. Zatím jsou potvrzení a hrát si s námi (a my s nimi...) budou tito účastníci kytarovky:

Petr Vašina

Příbramský písničkář a spolutvůrce druhé řady pořadu Písničkáři sobě, který v Příbrami s Petrem připravovali a uváděli na Malé scéně Divadla A. Dvořáka. Petr V. byl také stálým hostem koncertů Petra R. a na kytarové škole už má své inventární číslo.

Martin Kalenda

Účastník Petrovy Kytarové školy, kytarista skupiny Mrakoplaš, nově také baskytarista Rímského doporvodné skupinky Misitu. Ale také písničář což se moc neví.

Zorin Vergos

Další z častých frekvaentantů kytarové školy, písničkář a autor mimo jiné srandovních a satirických písní, který se ve volných chvílích věnuje amatérskému divadlu, nebo se učí řečtině, jazyku svých předků.

Další účinkující vybíráme :-)

Petra Rímského doprovodí jeho parta Misitu.
Zvuk a světla – David Alfik Dewetter

Rezervace tady: Rezervace tady: http://divadlotronicek.cz/vstupenky.php?id=726

 

 

Seznam termínů


  • středa, 19. prosinec 2018 19:30

Powered by iCagenda