fbpx

header b

Chceš dostat včas informaci o koncertu?

Zaregistruj se tady a zaškrtni si jen ten kraj (či kraje), kde tě koncert zajímá. To proto, abychom neobtěžovali například Ostráváka informací o koncertě v Chebu, kam za námi asi nepojede. Ačkoli na specifické pražské koncerty Písničkáři sobě jezdí diváci z daleka... Rezervace na koncerty a předprodej vstupebek je uvnitř události.

Plzeň, Koncert mezi knihami

Koncert
0
rimsky-icag
Datum:: úterý, 23. leden 2024 19:00

Místo konání:: Obvodní knihovna Skvrňany & M-Klub  |  Město:: Plzeň, Česko

Petr Rímský

&Misitu

Host: Zdeněk Hamřík

Koncert folkového barda Petra Rímského se skupinkou Misitu.

rimskyV Plzni v knihovně hrávám se svými přáteli velmi rád. Úžasná atmosféra a vlastně i akustika, blízkost diváků fyzicky téměř na dosah, ale především duchem (snad úplně na dosah). Není to žádné „pojď na pivo, někdo tam prý dnes hraje“, což jsou místa, kde zásadně nehrávám. Mezi knihami zásadně ano a rád. Občas sám jen s mou milou partou Misitu, občas s sebou přivezu nějakého milého a skvělého hosta, protože se rád potkávám. To totiž žádné sítě nenahradí.

Připravujeme.

Foto: Lucia Nováková, Marian Opletal

#Plzen #Skvrnany #knihovna #mklub #PetrRimsky #rimsky #pisnickar #ZdenekHamrik #koncert #festival #pisnicky #folk #blues #jazz #kultura #kytarovaskola #kytarovka #muzyka #piosenka #autor #bard #piesniarz #Czechy #musician #concert #songs #music #lyrics

 

Adresa:
943/28, Macháčkova, Zadní Skvrňany, Skvrňany, Plzeň, okres Plzeň-město, Plzeňský kraj, Jihozápad
318 00, Česko

 

Mapa:


 

Seznam termínů


  • úterý, 23. leden 2024 19:00

Powered by iCagenda

 písničkář